Back to Top

Liverpool - Crystal Palace, wynik 0-1

Mecz pomiędzy Liverpool oraz Crystal Palace na stadionie Anfield: wynik końcowy 0-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Liverpoolem a Crystal Palace na stadionie Anfield zakończył się zaskakującym wynikiem 0-1 na korzyść gości. Spotkanie, które odbyło się w ramach 33. kolejki Premier League, było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Pomimo starań gospodarzy, którzy próbowali odwrócić losy spotkania, to piłkarze Crystal Palace zdołali utrzymać prowadzenie zdobytą bramką jeszcze przed przerwą. Trzeba przyznać, że drużyna gości pokazała się z bardzo dobrej strony, zasługując na cenne trzy punkty w starciu z jednym z faworytów ligi.

Liverpool kontra Sheffield Utd, wynik końcowy 3-1

Liverpool vs Sheffield Utd, wynik meczu: 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Liverpoolem a Sheffield Utd na stadionie Anfield zakończył się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 3-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Liverpoolu 1-0, ale po przerwie zawodnicy zdołali zdobyć kolejne bramki, zapewniając sobie kolejne cenne punkty w Premier League. Spotkanie odbyło się 4 kwietnia o godzinie 18:30, a teraz fani czerwonych mogą cieszyć się z kolejnego udanego występu swojej drużyny.

Manchester United - Liverpool, wynik końcowy 2-2

Mecz Manchester United kontra Liverpool na obiekcie Old Trafford - 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Manchester United a Liverpoolem na Old Trafford zakończył się remisem 2-2, w ramach 32. kolejki Premier League. Liverpool prowadził 1-0 po pierwszej połowie, ale Manchester United zdołał odrobić straty i zapewnić kibicom emocjonującą końcówkę. Spotkanie dostarczyło wielu niezapomnianych momentów i wzbudziło wiele emocji zarówno na trybunach, jak i przed ekranami telewizorów.

Liverpool vs Brighton, wynik końcowy 2-1

Mecz Liverpool - Brighton zakończony wynikiem 2-1 dnia 2024-03-31 13:00

Wczorajszy mecz pomiędzy Liverpoolem i Brighton zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Spotkanie to odbyło się na stadionie Anfield w ramach 30. kolejki angielskiej Premier League. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to drużyna z Liverpoolu sięgnęła po cenne trzy punkty, dzięki czemu utrzymuje się w walce o czołowe pozycje w tabeli. Mecz rozegrany został 31 marca o godzinie 13:00, a emocje nie opadły do samego końca.

Liverpool - Manchester City wynik spotkania 1-1

Spotkanie pomiędzy Liverpool oraz Manchester City zakończone wynikiem 1-1 dnia 2024-03-10 15:45

Wczorajszy mecz pomiędzy Liverpoolem a Manchesterem City na stadionie Anfield zakończył się remisem 1-1. Pomimo dynamicznej gry obu drużyn, wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Manchesteru City 1-0. Mecz odbył się 10 marca o godzinie 15:45 w ramach 28. kolejki Premier League, a emocje trzymały widzów do samego końca.

Mecz Nottingham Forest kontra Liverpool 0-1

Nottingham Forest - Liverpool, wynik spotkania - 0-1

W ostatniej kolejce Premier League doszło do spotkania pomiędzy drużynami Nottingham Forest i Liverpool, które rozgrywane było na stadionie The City Ground. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem ekipy Liverpoolu 1-0 po bramce strzelonej w drugiej połowie. Choć wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie, kiedy to padł decydujący gol. Sprawozdanie z tego spotkania przygotowane jest na podstawie danych z 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00.

Liverpool kontra Luton, wynik 4-1

Mecz pomiędzy Liverpool oraz Luton zakończony wynikiem 4-1 na obiekcie Anfield

W jednym z meczów 26. kolejki Premier League, Liverpool podejmował na własnym stadionie, Anfield, drużynę Luton. Spotkanie, które odbyło się pięć dni temu, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4-1, mimo że na przerwę schodzili z wynikiem 0-1 na korzyść gości. Zobaczymy, jak przebiegała pełna emocji rywalizacja na murawie.

Brentford vs Liverpool 1-4

Mecz Brentford kontra Liverpool, wynik 1-4

Wynikiem 4-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy drużyną Brentford a Liverpoolem, które odbyło się w ramach 25. kolejki Premier League. Mecz miał miejsce 2 dni temu, 17 lutego 2024 roku o godzinie 12:30 na Gtech Community Stadium. Już na przerwę "The Reds" prowadzili 1-0, a ostatecznie wygrali pewnie 4-1, zapewniając sobie kolejne cenne punkty w walce o mistrzostwo.

Mecz Liverpool - Burnley zakończony wynikiem 3-1

Liverpool vs Burnley, wynik spotkania 3-1

W meczu 24. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Liverpool i Burnley, który odbył się w Anfield, gospodarze pewnie pokonali rywali 3-1. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, Liverpool zdołał przełamać impas po przerwie i zapewnić sobie kolejne cenne punkty. Spotkanie to miało miejsce dwa dni temu o godzinie 15:00, a wynik na przerwę wynosił 1-1, co sprawiało, że emocje sięgały zenitu przez całe 90 minut.