Mecz Liverpool vs Newcastle zakończony wynikiem 4-2

Dzisiaj na stadionie Anfield odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Liverpool i Newcastle. Ostateczny wynik to 4-2 dla zespołu gospodarzy. Po pierwszej połowie wynik był na remisie 0-0, ale w drugiej połowie obie drużyny zaprezentowały widowiskową grę, dając kibicom wiele powodów do ekscytacji. Zobaczymy jakie wydarzenia miały miejsce na boisku.

Premier League: Liverpool vs Newcastle - Relacja z Meczu

Mecz pełen emocji i zwrotów akcji odbył się na Anfield, gdzie gospodarze, Liverpool podejmowali drużynę Newcastle. Sędzią głównym spotkania był Anthony Taylor z Anglii.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0-0, jednak po przerwie drużyny zaprezentowały zupełnie nową jakość. W 49. minucie meczu Mohamed Salah otworzył wynik, zdobywając bramkę dla Liverpoolu po asyście D. Núñeza. Jednak radość kibiców z Anfield nie trwała długo, bowiem pięć minut później A. Isak wyrównał wynik dla Newcastle, wywołując euforię wśród swojej drużyny.

Czas na decydujące akcje nadszedł w drugiej połowie meczu. W 74. minucie C. Jones zdobył bramkę dla Liverpoolu po asyście Diogo Joty, uczyniwszy wynik 2-1 dla gospodarzy. Chwilę później C. Gakpo zwiększył prowadzenie Liverpoolu, zdobywając trzecią bramkę. Jednak Newcastle nie zamierzało się poddać i w 81. minucie S. Botman zdobył bramkę dla gości. W końcówce meczu, Mohamed Salah ponownie znalazł drogę do bramki rywali, ustalając wynik na 4-2 dla Liverpoolu.

Spotkanie obfitowało również w kartki. Żółte kartki zostały pokazane Trentowi Alexanderowi-Arnoldowi, Luisowi Díazowi oraz Wataru Endo z Liverpoolu, a także Bruno Guimarãesowi, Lewisowi Miley, Joelintonowi, Martinowi Dúbravce oraz Seanowi Longstaffowi z Newcastle.

Mecz na Anfield zakończył się zasłużoną wygraną Liverpoolu, jednak emocje w Premier League dopiero się rozkręcają. Kibice obu drużyn mieli okazję oglądać widowisko pełne emocji i wspaniałych akcji, które na długo zapadną im w pamięć.