Liverpool vs Sheffield Utd, wynik meczu: 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Liverpoolem a Sheffield Utd na stadionie Anfield zakończył się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 3-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Liverpoolu 1-0, ale po przerwie zawodnicy zdołali zdobyć kolejne bramki, zapewniając sobie kolejne cenne punkty w Premier League. Spotkanie odbyło się 4 kwietnia o godzinie 18:30, a teraz fani czerwonych mogą cieszyć się z kolejnego udanego występu swojej drużyny.

Czerwone kartki Goście: brak kartek

Liverpool zanotował zwycięstwo na swoim stadionie Anfield, pokonując Sheffield Utd 3-1 w meczu 31. kolejki Premier League. Atmosfera na trybunach była niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich podopiecznych, tworząc niesamowitą atmosferę podczas całego spotkania. Sędzia Stuart Attwell miał pełne ręce roboty, ale dzielnie prowadził to starcie.

Pierwsza bramka padła po 17 minutach gry, kiedy to D. Núñez z Liverpoolu wpakował piłkę do siatki, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Sheffield Utd nie zamierzało się poddawać i w 58. minucie meczu C. Bradley wyrównał stan meczu na 1-1.

W drugiej połowie emocje sięgały zenitu, a Liverpool powrócił do prowadzenia po strzale A. Mac Allistera w 76. minucie, który wykorzystał świetną asystę od L. Díaz. Mimo wysiłków gości, to gospodarze potwierdzili swoje zwycięstwo bramką C. Gakpo w doliczonym czasie gry, asystowaną przez A. Robertsona, ustalając wynik na 3-1 dla Liverpoolu.

Mecz nie obył się bez kartek, gdyż w 87. minucie Oliver McBurnie z Sheffield Utd otrzymał żółtą kartkę. Ostatecznie żadna z drużyn nie zanotowała czerwonych kartek.

Liverpool teraz zmierzy się z Atalantą, Crystal Palace, a następnie ponownie z Atalantą, podczas gdy Sheffield Utd czekają starcia z Brentford, Burnley oraz Manchesterem United. Ten wieczór na Anfield na długo pozostanie w pamięci fanów obu drużyn!